8D023F21SA
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 8D023F21SA
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas 8D 21C 21#16 SKT RECP
Duomenų lapai: 1.8D023F21SA.pdf2.8D023F21SA.pdf
  • Pranešimas
8D023F21SA specifikacijos
Dalies numeris 8D023F21SA Gamintojas Souriau Connection Technology
Galimas kiekis 1284 pcs Duomenų lapas 1.8D023F21SA.pdf2.8D023F21SA.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 23-21 "Shell" medžiaga Aluminum
"Shell Finish" Nickel Serija MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Pakuotė Bulk Kiti vardai 1792-3076
Orientacija A Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C
Pozicijų skaičius 21 Montavimo tipas Panel Mount
funkcijos - Tvirtinimo tipas Threaded
Išsamus aprašymas 21 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Dabartinis įvertinimas 13A