8D021K39PN-LC
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 8D021K39PN-LC
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas CONN RCPT HSNG MALE 39POS PNL MT
Duomenų lapai: 1.8D021K39PN-LC.pdf2.8D021K39PN-LC.pdf
  • Pranešimas
8D021K39PN-LC specifikacijos
Dalies numeris 8D021K39PN-LC Gamintojas Souriau Connection Technology
apibūdinimas CONN RCPT HSNG MALE 39POS PNL MT "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1004 pcs Duomenų lapas 1.8D021K39PN-LC.pdf2.8D021K39PN-LC.pdf
Įveskite For Male Pins Ekranavimas Shielded
Shell dydis, MIL - "Shell Size" - Įterpti 21-39
"Shell" medžiaga Stainless Steel "Shell Finish" Passivated
Serija MIL-DTL-38999 Series III, 8D Pakuotė Bulk
Kiti vardai 1792-2829 Orientacija N (Normal)
Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 39
Apima - Būsto spalva -
funkcijos Firewall Usage Tvirtinimo tipas Threaded
Išsamus aprašymas 39 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Firewall Usage Sujungimo veržlių medžiaga, dengimas -