8D021K11PN-LC
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 8D021K11PN-LC
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas CONN RCPT HSNG MALE 11POS PNL MT
Duomenų lapai: 1.8D021K11PN-LC.pdf2.8D021K11PN-LC.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 914 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 914 pcs
  • Pranešimas
8D021K11PN-LC specifikacijos
Dalies numeris 8D021K11PN-LC Gamintojas Souriau Connection Technology
apibūdinimas CONN RCPT HSNG MALE 11POS PNL MT "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 914 pcs Duomenų lapas 1.8D021K11PN-LC.pdf2.8D021K11PN-LC.pdf
Įveskite For Male Pins Ekranavimas Shielded
Shell dydis, MIL - "Shell Size" - Įterpti 21-11
"Shell" medžiaga Stainless Steel "Shell Finish" Passivated
Serija MIL-DTL-38999 Series III, 8D Pakuotė Bulk
Kiti vardai 1792-2811 Orientacija N (Normal)
Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 11
Apima - Būsto spalva -
funkcijos Firewall Usage Tvirtinimo tipas Threaded
Išsamus aprašymas 11 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Firewall Usage Sujungimo veržlių medžiaga, dengimas -