8D017F20PB
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 8D017F20PB
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas 8D 20C 16#22D 4#12 PIN RECP
Duomenų lapai: 8D017F20PB.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
8D017F20PB specifikacijos
Dalies numeris 8D017F20PB Gamintojas Souriau Connection Technology
apibūdinimas 8D 20C 16#22D 4#12 PIN RECP "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 1466 pcs Duomenų lapas 8D017F20PB.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 17-20 "Shell" medžiaga Aluminum
"Shell Finish" Nickel Serija MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Pakuotė Bulk Orientacija B
Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 20
Montavimo tipas Panel Mount Montavimo funkcija Flange
Medžiagų degumo įvertinimas - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
Įdėkite medžiagą Thermoplastic Apsauga nuo įsilaužimo IP67 - Dust Tight, Waterproof
funkcijos - Tvirtinimo tipas Threaded
Išsamus aprašymas 20 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Dabartinis įvertinimas 5A, 23A