8D015ZC18PN
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 8D015ZC18PN
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas 8D 18C 18#20 PIN RECP
Duomenų lapai: 8D015ZC18PN.pdf
  • Pranešimas
8D015ZC18PN specifikacijos
Dalies numeris 8D015ZC18PN Gamintojas Souriau Connection Technology
Galimas kiekis 1856 pcs Duomenų lapas 8D015ZC18PN.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 15-18 "Shell" medžiaga Aluminum
"Shell Finish" Green Zinc Cobalt Serija MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Pakuotė Bulk Kiti vardai 1792-2235
Orientacija N (Normal) Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C
Pozicijų skaičius 18 Montavimo tipas Panel Mount
funkcijos - Tvirtinimo tipas Threaded
Išsamus aprašymas 18 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Dabartinis įvertinimas 7.5A