85107A107P50
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 85107A107P50
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas CONN RCPT MALE 7POS SOLDER CUP
Duomenų lapai: 85107A107P50.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
85107A107P50 specifikacijos
Dalies numeris 85107A107P50 Gamintojas Souriau Connection Technology
apibūdinimas CONN RCPT MALE 7POS SOLDER CUP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 6788 pcs Duomenų lapas 85107A107P50.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 10-7 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Green Cadmium Serija MIL-DTL-26482, 851
Pakuotė Bulk Kiti vardai 851-07A10-7P50
S85107A107P50
Orientacija N (Normal) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Pozicijų skaičius 7 Montavimo tipas Panel Mount
Montavimo funkcija Bulkhead - Front Side Nut Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 HB Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 2 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Įdėkite medžiagą Neoprene
Apsauga nuo įsilaužimo IP65 - Dust Tight, Water Resistant funkcijos -
Tvirtinimo tipas Bayonet Lock Išsamus aprašymas 7 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold
Dabartinis įvertinimas 7.5A Kontaktinė medžiaga Copper Alloy
Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi - Susisiekite su Finish - poravimosi Gold
Jungties tipas Receptacle, Male Pins Spalva Olive Green
Kabelių atidarymas - Backshell medžiaga, dengimas -
Programos Aviation, Industrial, Military
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
85107A107P5016
85107A107P5016
Gamintojai: Souriau Connection Technology
apibūdinimas: CONN RCPT MALE 7POS GOLD SOLDER