85106T107P50
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 85106T107P50
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas CONN PLUG MALE 7POS SOLDER CUP
Duomenų lapai: 85106T107P50.pdf
RoHs statusas "Lead free / RoHS" neatitinka reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Pranešimas
85106T107P50 specifikacijos
Dalies numeris 85106T107P50 Gamintojas Souriau Connection Technology
apibūdinimas CONN PLUG MALE 7POS SOLDER CUP "Lead Free Status / RoHS" statusas "Lead free / RoHS" neatitinka reikalavimų
Galimas kiekis 3716 pcs Duomenų lapas 85106T107P50.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 10-7 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Green Cadmium Serija MIL-DTL-26482, 851
Pakuotė Bulk Kiti vardai S85106T107P50
Orientacija N (Normal) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Pozicijų skaičius 7 Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 HB Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 2 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS non-compliant Įdėkite medžiagą Neoprene
Apsauga nuo įsilaužimo IP65 - Dust Tight, Water Resistant funkcijos Backshell, Coupling Nut
Tvirtinimo tipas Bayonet Lock Išsamus aprašymas 7 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Dabartinis įvertinimas 7.5A Kontaktinė medžiaga Copper Alloy