85102E2027P50
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 85102E2027P50
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas CONN RCPT MALE 27POS SOLDER CUP
Duomenų lapai: 85102E2027P50.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Pranešimas
85102E2027P50 specifikacijos
Dalies numeris 85102E2027P50 Gamintojas Souriau Connection Technology
apibūdinimas CONN RCPT MALE 27POS SOLDER CUP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 3896 pcs Duomenų lapas 85102E2027P50.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 20-27 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Green Cadmium Serija MIL-DTL-26482, 851
Pakuotė Bulk Kiti vardai S85102E2027P50
Orientacija N (Normal) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Pozicijų skaičius 27 Montavimo tipas Panel Mount
Montavimo funkcija Flange Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 HB Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 1 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Įdėkite medžiagą Neoprene
Apsauga nuo įsilaužimo IP65 - Dust Tight, Water Resistant funkcijos -
Tvirtinimo tipas Bayonet Lock Išsamus aprašymas 27 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold
Dabartinis įvertinimas 7.5A Kontaktinė medžiaga Copper Alloy