ASMZG500F058L13
SirettaSiretta
ASMZG500F058L13 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ASMZG500F058L13
Gamintojas / Gamintojas: Siretta
Prekės aprašymas CBL ASSY FME-TNC JACK-PLUG 16.4'
Duomenų lapai: 1.ASMZG500F058L13.pdf2.ASMZG500F058L13.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
ASMZG500F058L13 specifikacijos
Dalies numeris ASMZG500F058L13 Gamintojas Siretta
Galimas kiekis 3124 pcs Duomenų lapas 1.ASMZG500F058L13.pdf2.ASMZG500F058L13.pdf
Stilius FME to TNC Serija -
Darbinė temperatūra - Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks Ilgis 196.9" (5.0m) 16.4'
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža 50 Ohms
Lytis Female to Male Dažnumas - maks 6GHz