SIT9122AC-1B-33E
SiTimeSiTime
SIT9122AC-1B-33E Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SIT9122AC-1B-33E
Gamintojas / Gamintojas: SiTime
Prekės aprašymas OSC PROG LVPECL 3.3V EN/DS SMD
Duomenų lapai: 1.SIT9122AC-1B-33E.pdf2.SIT9122AC-1B-33E.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
SIT9122AC-1B-33E specifikacijos
Dalies numeris SIT9122AC-1B-33E Gamintojas SiTime
apibūdinimas OSC PROG LVPECL 3.3V EN/DS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 12712 pcs Duomenų lapas 1.SIT9122AC-1B-33E.pdf2.SIT9122AC-1B-33E.pdf
Įtampa - tiekimas 3.3V Įveskite XO (Standard)
Skleisti spektro juostos plotį - Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serija SiT9122 Reitingai -
Programuojamas tipas Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes) Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 6-SMD, No Lead Išvestis LVPECL
Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C Montavimo tipas Surface Mount
Aukštis 0.032" (0.80mm) Funkcija Enable/Disable
Dažnio stabilumas (iš viso) - Dažnio stabilumas ±20ppm
Išsamus aprašymas XO (Standard) LVPECL 220MHz ~ 625MHz Programmable Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 69mA
Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) 35mA Bazinis rezonatorius MEMS
Galimas dažnių diapazonas 220MHz ~ 625MHz