SIT9121AI-2D3-25E160.000000X
SiTimeSiTime
SIT9121AI-2D3-25E160.000000X Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SIT9121AI-2D3-25E160.000000X
Gamintojas / Gamintojas: SiTime
Prekės aprašymas OSC MEMS 160.0000MHZ LVDS SMD
standartinė kaina (JAV doleriais)
250 pcs
  • Pranešimas
SIT9121AI-2D3-25E160.000000X specifikacijos
Dalies numeris SIT9121AI-2D3-25E160.000000X Gamintojas SiTime
apibūdinimas OSC MEMS 160.0000MHZ LVDS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įtampa - tiekimas 2.5V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija SiT9121
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 6-SMD, No Lead Išvestis LVDS
Kiti vardai 1473-29811-2
SIT9121AI-2D3-25E160.000000X-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.039" (1.00mm) Funkcija Enable/Disable
Dažnio stabilumas ±50ppm Dažnumas 160MHz
Išsamus aprašymas 160MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 55mA
Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) 35mA Bazinis rezonatorius MEMS