SIT9121AI-2C1-33E135.000000Y
SiTimeSiTime
SIT9121AI-2C1-33E135.000000Y Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SIT9121AI-2C1-33E135.000000Y
Gamintojas / Gamintojas: SiTime
Prekės aprašymas OSC MEMS 135.0000MHZ LVDS SMD
  • Pranešimas
SIT9121AI-2C1-33E135.000000Y specifikacijos
Dalies numeris SIT9121AI-2C1-33E135.000000Y Gamintojas SiTime
apibūdinimas OSC MEMS 135.0000MHZ LVDS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įtampa - tiekimas 3.3V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serija SiT9121
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 6-SMD, No Lead Išvestis LVDS
Kiti vardai 1473-29550-2
SIT9121AI-2C1-33E135.000000Y-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.032" (0.80mm) Funkcija Enable/Disable
Dažnio stabilumas ±20ppm Dažnumas 135MHz
Išsamus aprašymas 135MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 55mA
Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) 35mA Bazinis rezonatorius MEMS