SIT9121AI-2BF-33E19.200000
SiTimeSiTime
SIT9121AI-2BF-33E19.200000 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SIT9121AI-2BF-33E19.200000
Gamintojas / Gamintojas: SiTime
Prekės aprašymas OSC MEMS 19.2000MHZ LVDS SMD
standartinė kaina (JAV doleriais)
9 pcs
  • Pranešimas
SIT9121AI-2BF-33E19.200000 specifikacijos
Dalies numeris SIT9121AI-2BF-33E19.200000 Gamintojas SiTime
apibūdinimas OSC MEMS 19.2000MHZ LVDS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įtampa - tiekimas 3.3V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija SiT9121
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 6-SMD, No Lead Išvestis LVDS
Kiti vardai Q10024120 Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.032" (0.80mm)
Funkcija Enable/Disable Dažnio stabilumas ±10ppm
Dažnumas 19.2MHz Išsamus aprašymas 19.2MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Dabartinis - tiekimas (maks.) 55mA Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) 35mA