SIT9121AC-2C3-33E100.000000T
SiTIMESiTIME
SiTIME
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SIT9121AC-2C3-33E100.000000T
Gamintojas / Gamintojas: SiTime
Prekės aprašymas OSC MEMS 100.0000MHZ LVDS SMD
Duomenų lapai: SIT9121AC-2C3-33E100.000000T.pdf
  • Pranešimas
SIT9121AC-2C3-33E100.000000T specifikacijos
Dalies numeris SIT9121AC-2C3-33E100.000000T Gamintojas SiTIME
apibūdinimas OSC MEMS 100.0000MHZ LVDS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 50155 pcs Duomenų lapas SIT9121AC-2C3-33E100.000000T.pdf
Įveskite MEMS (Silicon) Dydis / Matmenys 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
"Shell" stilius 3.3V Serija SiT9121
RoHS statusas Tape & Reel (TR) Reitingai -
Polarizacija 6-SMD, No Lead Išvestis Enable/Disable
Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 5 Weeks
Gamintojo kodas SIT9121AC-2C3-33E100.000000T Aukštis - sėdi (maks.) 0.031" (0.80mm)
Dažnio tolerancija ±50ppm Dažnumas - 1 rezultatas 35mA
Dažnumas 100MHz Išplėstas aprašymas 100MHz LVDS MEMS (Silicon) Oscillator Surface Mount 3.3V 55mA Enable/Disable
apibūdinimas OSC MEMS 100.0000MHZ LVDS SMD Dabartinis - tiekimas (maks.) LVDS
Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) 55mA