SIT9120AI-2D1-25S166.000000X
SiTimeSiTime
SIT9120AI-2D1-25S166.000000X Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SIT9120AI-2D1-25S166.000000X
Gamintojas / Gamintojas: SiTime
Prekės aprašymas -40 TO 85C, 7050, 20PPM, 2.5V, 1
Duomenų lapai: SIT9120AI-2D1-25S166.000000X.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
250 pcs
  • Pranešimas
SIT9120AI-2D1-25S166.000000X specifikacijos
Dalies numeris SIT9120AI-2D1-25S166.000000X Gamintojas SiTime
apibūdinimas -40 TO 85C, 7050, 20PPM, 2.5V, 1 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 29445 pcs Duomenų lapas SIT9120AI-2D1-25S166.000000X.pdf
Dydis / Matmenys 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija *
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 6-SMD, No Lead
Kiti vardai 1473-26646-2
SIT9120AI-2D1-25S166.000000X-ND
Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 5 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.039" (1.00mm)