SIT9120AI-2CF-25S133.000000T
SiTimeSiTime
SIT9120AI-2CF-25S133.000000T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SIT9120AI-2CF-25S133.000000T
Gamintojas / Gamintojas: SiTime
Prekės aprašymas -40 TO 85C, 5032, 10PPM, 2.5V, 1
Duomenų lapai: SIT9120AI-2CF-25S133.000000T.pdf
  • Pranešimas
SIT9120AI-2CF-25S133.000000T specifikacijos
Dalies numeris SIT9120AI-2CF-25S133.000000T Gamintojas SiTime
apibūdinimas -40 TO 85C, 5032, 10PPM, 2.5V, 1 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 42077 pcs Duomenų lapas SIT9120AI-2CF-25S133.000000T.pdf
Dydis / Matmenys 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serija *
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 6-SMD, No Lead
Kiti vardai 1473-26048-2
SIT9120AI-2CF-25S133.000000T-ND
Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 5 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.032" (0.80mm)