SIT9120AI-2BF-33E125.000000G
SiTimeSiTime
SIT9120AI-2BF-33E125.000000G Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SIT9120AI-2BF-33E125.000000G
Gamintojas / Gamintojas: SiTime
Prekės aprašymas -40 TO 85C, 3225, 10PPM, 3.3V, 1
Duomenų lapai: SIT9120AI-2BF-33E125.000000G.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
250 pcs
  • Pranešimas
SIT9120AI-2BF-33E125.000000G specifikacijos
Dalies numeris SIT9120AI-2BF-33E125.000000G Gamintojas SiTime
apibūdinimas -40 TO 85C, 3225, 10PPM, 3.3V, 1 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 27685 pcs Duomenų lapas SIT9120AI-2BF-33E125.000000G.pdf
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija *
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 6-SMD, No Lead
Kiti vardai 1473-23907-2
SIT9120AI-2BF-33E125.000000G-ND
Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 5 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.032" (0.80mm)
Išsamus aprašymas Oscillator 6-SMD, No Lead
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
SIT9120AI-2BF-33E106.250000E
SIT9120AI-2BF-33E106.250000E
Gamintojai: SiTime
apibūdinimas: -40 TO 85C, 3225, 10PPM, 3.3V, 1
Sandelyje: 38522 pcs
parsisiųsti: SIT9120AI-2BF-33E106.250000E.pdf
RFQ
Gamintojai: SiTime
Sandelyje: 42219 pcs
parsisiųsti: SIT9120AI-2BF-33E125.000000E.pdf
RFQ
SIT9120AI-2BF-33E125.000000
SIT9120AI-2BF-33E125.000000
apibūdinimas: OSC MEMS 125.0000MHZ LVDS SMD