SIT9120AI-2B2-33E125.000000X
SiTimeSiTime
SIT9120AI-2B2-33E125.000000X Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SIT9120AI-2B2-33E125.000000X
Gamintojas / Gamintojas: SiTime
Prekės aprašymas 3.2X2.5 MM,25 PPM,125MHZ
Duomenų lapai: SIT9120AI-2B2-33E125.000000X.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
250 pcs
500 pcs
750 pcs
  • Pranešimas
SIT9120AI-2B2-33E125.000000X specifikacijos
Dalies numeris SIT9120AI-2B2-33E125.000000X Gamintojas SiTime
Galimas kiekis 37167 pcs Duomenų lapas SIT9120AI-2B2-33E125.000000X.pdf
Įtampa - tiekimas 3.3V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija SiT9120
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 6-SMD, No Lead Išvestis LVDS
Kiti vardai SIT9120AI-2B2-33E125.000000XTR Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.032" (0.80mm) Funkcija Enable/Disable
Dažnio stabilumas ±25ppm Dažnumas 125MHz
Išsamus aprašymas 125MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 55mA
Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) 35mA Bazinis rezonatorius MEMS