SIT9120AI-2B2-25E125.000000
SiTimeSiTime
SIT9120AI-2B2-25E125.000000 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SIT9120AI-2B2-25E125.000000
Gamintojas / Gamintojas: SiTime
Prekės aprašymas OSC MEMS 125.0000MHZ LVDS SMD
Duomenų lapai: SIT9120AI-2B2-25E125.000000.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
10 pcs
  • Pranešimas
SIT9120AI-2B2-25E125.000000 specifikacijos
Dalies numeris SIT9120AI-2B2-25E125.000000 Gamintojas SiTime
apibūdinimas OSC MEMS 125.0000MHZ LVDS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 7177 pcs Duomenų lapas SIT9120AI-2B2-25E125.000000.pdf
Įtampa - tiekimas 2.5V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija SiT9120
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 6-SMD, No Lead Išvestis LVDS
Kiti vardai Q9703309
Q9902424C
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.032" (0.80mm)
Funkcija Enable/Disable Dažnio stabilumas ±25ppm
Dažnumas 125MHz Išsamus aprašymas 125MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Dabartinis - tiekimas (maks.) 55mA Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) 35mA
Bazinis rezonatorius MEMS
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
SIT9120AI-2B2-25E125.000000Y
SIT9120AI-2B2-25E125.000000Y
Gamintojai: SiTime
apibūdinimas: OSC XO 2.5V 125MHZ
Sandelyje: 49178 pcs
parsisiųsti: SIT9120AI-2B2-25E125.000000Y.pdf
RFQ
SIT9120AI-2B2-25E106.250000D
SIT9120AI-2B2-25E106.250000D
Gamintojai: SiTime
apibūdinimas: -40 TO 85C, 3225, 25PPM, 2.5V, 1
Sandelyje: 51451 pcs
parsisiųsti: SIT9120AI-2B2-25E106.250000D.pdf
RFQ
SIT9120AI-2B2-25E125.000000G
SIT9120AI-2B2-25E125.000000G
apibūdinimas: OSC XO 2.5V 125MHZ 8 MM
parsisiųsti: SIT9120AI-2B2-25E125.000000G.pdf
SIT9120AI-2B2-25E100.000000Y
SIT9120AI-2B2-25E100.000000Y
apibūdinimas: OSC XO 2.5V 100MHZ
parsisiųsti: SIT9120AI-2B2-25E100.000000Y.pdf
SIT9120AI-2B2-25E125.000000D
SIT9120AI-2B2-25E125.000000D
parsisiųsti: SIT9120AI-2B2-25E125.000000D.pdf
SIT9120AI-2B2-25E125.000000T
SIT9120AI-2B2-25E125.000000T
parsisiųsti: SIT9120AI-2B2-25E125.000000T.pdf
SIT9120AI-2B2-25E100.000000G
SIT9120AI-2B2-25E100.000000G
parsisiųsti: SIT9120AI-2B2-25E100.000000G.pdf
SIT9120AI-2B2-25E125.000000X
SIT9120AI-2B2-25E125.000000X
apibūdinimas: OSC MEMS 125.0000MHZ LVPECL SMD
parsisiųsti: SIT9120AI-2B2-25E125.000000X.pdf
SIT9120AI-2B2-25E125.000000E
SIT9120AI-2B2-25E125.000000E