SIT9120AI-1C3-25S166.000000X
SiTimeSiTime
SIT9120AI-1C3-25S166.000000X Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SIT9120AI-1C3-25S166.000000X
Gamintojas / Gamintojas: SiTime
Prekės aprašymas -40 TO 85C, 5032, 50PPM, 2.5V, 1
Duomenų lapai: SIT9120AI-1C3-25S166.000000X.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
250 pcs
  • Pranešimas
SIT9120AI-1C3-25S166.000000X specifikacijos
Dalies numeris SIT9120AI-1C3-25S166.000000X Gamintojas SiTime
apibūdinimas -40 TO 85C, 5032, 50PPM, 2.5V, 1 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 32794 pcs Duomenų lapas SIT9120AI-1C3-25S166.000000X.pdf
Įtampa - tiekimas 2.5V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serija SiT9120
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 6-SMD, No Lead Išvestis LVPECL
Kiti vardai 1473-18758-2
SIT9120AI-1C3-25S166.000000X-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.032" (0.80mm) Funkcija Standby (Power Down)
Dažnio stabilumas ±50ppm Dažnumas 166MHz
Išsamus aprašymas 166MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 2.5V Standby (Power Down) 6-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 69mA
Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) 35mA Bazinis rezonatorius MEMS