SIT9120AI-1B1-25E166.000000D
SiTimeSiTime
SIT9120AI-1B1-25E166.000000D Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SIT9120AI-1B1-25E166.000000D
Gamintojas / Gamintojas: SiTime
Prekės aprašymas -40 TO 85C, 3225, 20PPM, 2.5V, 1
Duomenų lapai: SIT9120AI-1B1-25E166.000000D.pdf
  • Pranešimas
SIT9120AI-1B1-25E166.000000D specifikacijos
Dalies numeris SIT9120AI-1B1-25E166.000000D Gamintojas SiTime
apibūdinimas -40 TO 85C, 3225, 20PPM, 2.5V, 1 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 54254 pcs Duomenų lapas SIT9120AI-1B1-25E166.000000D.pdf
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija *
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 6-SMD, No Lead
Kiti vardai 1473-15301-2
SIT9120AI-1B1-25E166.000000D-ND
Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 5 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.032" (0.80mm)