SIT9120AC-2C2-33E150.000000X
SiTimeSiTime
SIT9120AC-2C2-33E150.000000X Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SIT9120AC-2C2-33E150.000000X
Gamintojas / Gamintojas: SiTime
Prekės aprašymas OSC MEMS 150.0000MHZ LVPECL SMD
Duomenų lapai: 1.SIT9120AC-2C2-33E150.000000X.pdf2.SIT9120AC-2C2-33E150.000000X.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
250 pcs
  • Pranešimas
SIT9120AC-2C2-33E150.000000X specifikacijos
Dalies numeris SIT9120AC-2C2-33E150.000000X Gamintojas SiTime
apibūdinimas OSC MEMS 150.0000MHZ LVPECL SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įtampa - tiekimas 3.3V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serija SiT9120
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 6-SMD, No Lead Išvestis LVPECL
Kiti vardai 1473-11582-2
SIT9120AC-2C2-33E150.000000X-ND
Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.032" (0.80mm) Funkcija Enable/Disable
Dažnio stabilumas ±25ppm Dažnumas 150MHz
Išsamus aprašymas 150MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 69mA
Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) 35mA Bazinis rezonatorius MEMS
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
SIT9120AC-2C2-33E156.250000X
SIT9120AC-2C2-33E156.250000X
Gamintojai: SiTime
apibūdinimas: -20 TO 70C, 5032, 25PPM, 3.3V, 1
Sandelyje: 31877 pcs
parsisiųsti: SIT9120AC-2C2-33E156.250000X.pdf
RFQ
SIT9120AC-2C2-33E155.520000Y
SIT9120AC-2C2-33E155.520000Y
Gamintojai: SiTime
Sandelyje: 43977 pcs
parsisiųsti: SIT9120AC-2C2-33E155.520000Y.pdf
RFQ
SIT9120AC-2C2-33E150.000000
SIT9120AC-2C2-33E150.000000
apibūdinimas: OSC MEMS 150.000MHZ LVDS SMD