SIT9120AC-2C2-25S75.000000Y
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SIT9120AC-2C2-25S75.000000Y
Gamintojas / Gamintojas: SiTime
Prekės aprašymas -20 TO 70C, 5032, 25PPM, 2.5V, 7
Duomenų lapai: SIT9120AC-2C2-25S75.000000Y.pdf
  • Pranešimas
SIT9120AC-2C2-25S75.000000Y specifikacijos
Dalies numeris SIT9120AC-2C2-25S75.000000Y Gamintojas SiTime
apibūdinimas -20 TO 70C, 5032, 25PPM, 2.5V, 7 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 46984 pcs Duomenų lapas SIT9120AC-2C2-25S75.000000Y.pdf
Dydis / Matmenys 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serija *
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 6-SMD, No Lead
Kiti vardai 1473-11542-2
SIT9120AC-2C2-25S75.000000Y-ND
Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 5 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.032" (0.80mm)