SIT9120AC-2C2-25E150.000000X
SiTimeSiTime
SIT9120AC-2C2-25E150.000000X Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SIT9120AC-2C2-25E150.000000X
Gamintojas / Gamintojas: SiTime
Prekės aprašymas OSC XO 2.5V 150MHZ
Duomenų lapai: 1.SIT9120AC-2C2-25E150.000000X.pdf2.SIT9120AC-2C2-25E150.000000X.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
SIT9120AC-2C2-25E150.000000X specifikacijos
Dalies numeris SIT9120AC-2C2-25E150.000000X Gamintojas SiTime
apibūdinimas OSC XO 2.5V 150MHZ "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įtampa - tiekimas 2.5V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serija SiT9120
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė 6-SMD, No Lead
Išvestis LVDS Kiti vardai 1473-1522-1
Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 5 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.032" (0.80mm)
Funkcija Enable/Disable Dažnio stabilumas ±25ppm
Dažnumas 150MHz Išsamus aprašymas 150MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Dabartinis - tiekimas (maks.) 55mA Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) 35mA