SIT9120AC-2BF-33S166.000000G
SiTimeSiTime
SiTime
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SIT9120AC-2BF-33S166.000000G
Gamintojas / Gamintojas: SiTime
Prekės aprašymas -20 TO 70C, 3225, 10PPM, 3.3V, 1
Duomenų lapai: SIT9120AC-2BF-33S166.000000G.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
250 pcs
  • Pranešimas
SIT9120AC-2BF-33S166.000000G specifikacijos
Dalies numeris SIT9120AC-2BF-33S166.000000G Gamintojas SiTime
apibūdinimas -20 TO 70C, 3225, 10PPM, 3.3V, 1 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 28513 pcs Duomenų lapas SIT9120AC-2BF-33S166.000000G.pdf
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija *
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 6-SMD, No Lead
Kiti vardai 1473-10574-2
SIT9120AC-2BF-33S166.000000G-ND
Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 5 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.032" (0.80mm)