SIT9120AC-2B2-33S25.000000D
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SIT9120AC-2B2-33S25.000000D
Gamintojas / Gamintojas: SiTime
Prekės aprašymas -20 TO 70C, 3225, 25PPM, 3.3V, 2
Duomenų lapai: SIT9120AC-2B2-33S25.000000D.pdf
  • Pranešimas
SIT9120AC-2B2-33S25.000000D specifikacijos
Dalies numeris SIT9120AC-2B2-33S25.000000D Gamintojas SiTime
apibūdinimas -20 TO 70C, 3225, 25PPM, 3.3V, 2 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 54607 pcs Duomenų lapas SIT9120AC-2B2-33S25.000000D.pdf
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija *
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 6-SMD, No Lead
Kiti vardai 1473-9455-2
SIT9120AC-2B2-33S25.000000D-ND
Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 5 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.032" (0.80mm)