SIT9120AC-1DF-33E50.000000Y
SiTimeSiTime
SIT9120AC-1DF-33E50.000000Y Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SIT9120AC-1DF-33E50.000000Y
Gamintojas / Gamintojas: SiTime
Prekės aprašymas -20 TO 70C, 7050, 10PPM, 3.3V, 5
Duomenų lapai: SIT9120AC-1DF-33E50.000000Y.pdf
  • Pranešimas
SIT9120AC-1DF-33E50.000000Y specifikacijos
Dalies numeris SIT9120AC-1DF-33E50.000000Y Gamintojas SiTime
apibūdinimas -20 TO 70C, 7050, 10PPM, 3.3V, 5 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 45243 pcs Duomenų lapas SIT9120AC-1DF-33E50.000000Y.pdf
Dydis / Matmenys 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija *
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 6-SMD, No Lead
Kiti vardai 1473-8223-2
SIT9120AC-1DF-33E50.000000Y-ND
Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 5 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.039" (1.00mm)