SIT9120AC-1B-25S
SiTimeSiTime
SIT9120AC-1B-25S Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SIT9120AC-1B-25S
Gamintojas / Gamintojas: SiTime
Prekės aprašymas OSC PROG LVPECL 2.5V 20PPM STBY
Duomenų lapai: 1.SIT9120AC-1B-25S.pdf2.SIT9120AC-1B-25S.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
SIT9120AC-1B-25S specifikacijos
Dalies numeris SIT9120AC-1B-25S Gamintojas SiTime
apibūdinimas OSC PROG LVPECL 2.5V 20PPM STBY "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 19333 pcs Duomenų lapas 1.SIT9120AC-1B-25S.pdf2.SIT9120AC-1B-25S.pdf
Įtampa - tiekimas 2.5V Įveskite XO (Standard)
Skleisti spektro juostos plotį - Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serija SiT9120 Reitingai -
Programuojamas tipas Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes) Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 6-SMD, No Lead Išvestis LVPECL
Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C Montavimo tipas Surface Mount
Aukštis 0.031" (0.79mm) Funkcija Standby
Dažnio stabilumas (iš viso) - Dažnio stabilumas ±20ppm
Išsamus aprašymas XO (Standard) LVPECL 25MHz ~ 212.5MHz Programmable Oscillator 2.5V Standby 6-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 69mA
Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) 100µA Bazinis rezonatorius MEMS
Galimas dažnių diapazonas 25MHz ~ 212.5MHz