SIT9005AIR1G-18DC
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SIT9005AIR1G-18DC
Gamintojas / Gamintojas: SiTime
Prekės aprašymas OSC MEMS
Duomenų lapai: SIT9005AIR1G-18DC.pdf
  • Pranešimas
SIT9005AIR1G-18DC specifikacijos
Dalies numeris SIT9005AIR1G-18DC Gamintojas SiTime
apibūdinimas OSC MEMS "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 14143 pcs Duomenų lapas SIT9005AIR1G-18DC.pdf
Įtampa - tiekimas 1.8V Įveskite SSXO
Skleisti spektro juostos plotį -0.78%, Down Spread Dydis / Matmenys 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Serija SIT9005 Reitingai -
Išvestis LVCMOS Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis 0.030" (0.76mm)
Funkcija - Dažnio stabilumas (iš viso) -
Dažnio stabilumas ±20ppm, ±25ppm, ±50ppm Išsamus aprašymas SSXO LVCMOS 1MHz ~ 141MHz Programmable Oscillator 1.8V 4-SMD, No Lead
Dabartinis - tiekimas (maks.) 5.5mA Bazinis rezonatorius MEMS
Galimas dažnių diapazonas 1MHz ~ 141MHz