SIT9005AIA7D-18EN
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SIT9005AIA7D-18EN
Gamintojas / Gamintojas: SiTime
Prekės aprašymas OSC MEMS
Duomenų lapai: SIT9005AIA7D-18EN.pdf
  • Pranešimas
SIT9005AIA7D-18EN specifikacijos
Dalies numeris SIT9005AIA7D-18EN Gamintojas SiTime
apibūdinimas OSC MEMS "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 12430 pcs Duomenų lapas SIT9005AIA7D-18EN.pdf
Įtampa - tiekimas 1.8V Įveskite SSXO
Skleisti spektro juostos plotį -3.71%, Down Spread Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Serija SIT9005 Reitingai -
Išvestis LVCMOS Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis 0.030" (0.76mm)
Funkcija Enable/Disable Dažnio stabilumas (iš viso) -
Dažnio stabilumas ±20ppm, ±25ppm, ±50ppm Išsamus aprašymas SSXO LVCMOS 1MHz ~ 141MHz Programmable Oscillator 1.8V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Dabartinis - tiekimas (maks.) 5.5mA Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) 5.2mA
Bazinis rezonatorius MEMS Galimas dažnių diapazonas 1MHz ~ 141MHz