SIT9005ACU1G-33SM
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SIT9005ACU1G-33SM
Gamintojas / Gamintojas: SiTime
Prekės aprašymas OSC MEMS
Duomenų lapai: SIT9005ACU1G-33SM.pdf
  • Pranešimas
SIT9005ACU1G-33SM specifikacijos
Dalies numeris SIT9005ACU1G-33SM Gamintojas SiTime
apibūdinimas OSC MEMS "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 16829 pcs Duomenų lapas SIT9005ACU1G-33SM.pdf
Įtampa - tiekimas 3.3V Įveskite SSXO
Skleisti spektro juostos plotį -3.45%, Down Spread Dydis / Matmenys 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Serija SIT9005 Reitingai -
Išvestis LVCMOS Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis 0.030" (0.76mm)
Funkcija Standby Dažnio stabilumas (iš viso) -
Dažnio stabilumas ±20ppm, ±25ppm, ±50ppm Išsamus aprašymas SSXO LVCMOS 1MHz ~ 141MHz Programmable Oscillator 3.3V Standby 4-SMD, No Lead
Dabartinis - tiekimas (maks.) 6.5mA Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) 4.3µA
Bazinis rezonatorius MEMS Galimas dažnių diapazonas 1MHz ~ 141MHz