SIT9003AI-8-25DB
SiTimeSiTime
SIT9003AI-8-25DB Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SIT9003AI-8-25DB
Gamintojas / Gamintojas: SiTime
Prekės aprašymas OSC PROG LVCMOS CTR SPRD 2.5V
Duomenų lapai: SIT9003AI-8-25DB.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
SIT9003AI-8-25DB specifikacijos
Dalies numeris SIT9003AI-8-25DB Gamintojas SiTime
apibūdinimas OSC PROG LVCMOS CTR SPRD 2.5V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 78108 pcs Duomenų lapas SIT9003AI-8-25DB.pdf
Įtampa - tiekimas 2.5V Įveskite XO (Standard)
Skleisti spektro juostos plotį ±0.25%, Center Spread Dydis / Matmenys 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Serija SiT9003 Reitingai -
Programuojamas tipas Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes) Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead Išvestis LVCMOS, LVTTL
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
Aukštis 0.039" (1.00mm) Funkcija -
Dažnio stabilumas (iš viso) ±50ppm Dažnio stabilumas ±50ppm
Išsamus aprašymas XO (Standard) LVCMOS, LVTTL 1MHz ~ 110MHz Programmable Oscillator 2.5V 4-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 4.1mA
Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) 2.2µA Bazinis rezonatorius MEMS
Galimas dažnių diapazonas 1MHz ~ 110MHz