SIT9003AC-3-25EQ
SiTimeSiTime
SIT9003AC-3-25EQ Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SIT9003AC-3-25EQ
Gamintojas / Gamintojas: SiTime
Prekės aprašymas OSC PROG LVCMOS DWN SPRD 2.5V
Duomenų lapai: 1.SIT9003AC-3-25EQ.pdf2.SIT9003AC-3-25EQ.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
SIT9003AC-3-25EQ specifikacijos
Dalies numeris SIT9003AC-3-25EQ Gamintojas SiTime
apibūdinimas OSC PROG LVCMOS DWN SPRD 2.5V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 68390 pcs Duomenų lapas 1.SIT9003AC-3-25EQ.pdf2.SIT9003AC-3-25EQ.pdf
Įtampa - tiekimas 2.5V Įveskite XO (Standard)
Skleisti spektro juostos plotį -1.00%, Down Spread Dydis / Matmenys 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Serija SiT9003 Reitingai -
Programuojamas tipas Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes) Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead Išvestis LVCMOS, LVTTL
Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C Montavimo tipas Surface Mount
Aukštis 0.031" (0.79mm) Funkcija Enable/Disable
Dažnio stabilumas (iš viso) ±50ppm Dažnio stabilumas ±50ppm
Išsamus aprašymas XO (Standard) LVCMOS, LVTTL 1MHz ~ 75MHz Programmable Oscillator 2.5V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 4.1mA
Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) 2.2µA Bazinis rezonatorius MEMS
Galimas dažnių diapazonas 1MHz ~ 75MHz