SIT9003AC-1-18DQ
SiTimeSiTime
SIT9003AC-1-18DQ Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SIT9003AC-1-18DQ
Gamintojas / Gamintojas: SiTime
Prekės aprašymas OSC PROG LVCMOS DWN SPRD 1.8V
Duomenų lapai: 1.SIT9003AC-1-18DQ.pdf2.SIT9003AC-1-18DQ.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
SIT9003AC-1-18DQ specifikacijos
Dalies numeris SIT9003AC-1-18DQ Gamintojas SiTime
apibūdinimas OSC PROG LVCMOS DWN SPRD 1.8V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 77177 pcs Duomenų lapas 1.SIT9003AC-1-18DQ.pdf2.SIT9003AC-1-18DQ.pdf
Įtampa - tiekimas 1.8V Įveskite XO (Standard)
Skleisti spektro juostos plotį -1.00%, Down Spread Dydis / Matmenys 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Serija SiT9003 Reitingai -
Programuojamas tipas Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes) Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead Išvestis LVCMOS, LVTTL
Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C Montavimo tipas Surface Mount
Aukštis 0.031" (0.79mm) Funkcija -
Dažnio stabilumas (iš viso) ±50ppm Dažnio stabilumas ±50ppm
Išsamus aprašymas XO (Standard) LVCMOS, LVTTL 1MHz ~ 75MHz Programmable Oscillator 1.8V 4-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 3.5mA
Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) 800nA Bazinis rezonatorius MEMS
Galimas dažnių diapazonas 1MHz ~ 75MHz