SIT9002AI-38N33DK
SiTimeSiTime
SIT9002AI-38N33DK Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SIT9002AI-38N33DK
Gamintojas / Gamintojas: SiTime
Prekės aprašymas OSC PROG CML CTR SPRD 3.3V SMD
Duomenų lapai: SIT9002AI-38N33DK.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
SIT9002AI-38N33DK specifikacijos
Dalies numeris SIT9002AI-38N33DK Gamintojas SiTime
apibūdinimas OSC PROG CML CTR SPRD 3.3V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 7580 pcs Duomenų lapas SIT9002AI-38N33DK.pdf
Įtampa - tiekimas 3.3V Įveskite XO (Standard)
Skleisti spektro juostos plotį ±2.00%, Center Spread Dydis / Matmenys 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Serija SiT9002 Reitingai -
Programuojamas tipas Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes) Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 6-SMD, No Lead Išvestis CML
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
Aukštis 0.039" (1.00mm) Funkcija -
Dažnio stabilumas (iš viso) - Dažnio stabilumas ±50ppm
Išsamus aprašymas XO (Standard) CML 1MHz ~ 220MHz Programmable Oscillator 3.3V 6-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 51mA
Bazinis rezonatorius MEMS Galimas dažnių diapazonas 1MHz ~ 220MHz