SIT9002AI-13N33SK
SiTimeSiTime
SIT9002AI-13N33SK Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SIT9002AI-13N33SK
Gamintojas / Gamintojas: SiTime
Prekės aprašymas OSC PROG LVPECL CTR SPRD 3.3V
Duomenų lapai: SIT9002AI-13N33SK.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
SIT9002AI-13N33SK specifikacijos
Dalies numeris SIT9002AI-13N33SK Gamintojas SiTime
apibūdinimas OSC PROG LVPECL CTR SPRD 3.3V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 14347 pcs Duomenų lapas SIT9002AI-13N33SK.pdf
Įtampa - tiekimas 3.3V Įveskite XO (Standard)
Skleisti spektro juostos plotį ±2.00%, Center Spread Dydis / Matmenys 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Serija SiT9002 Reitingai -
Programuojamas tipas Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes) Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 6-SMD, No Lead Išvestis LVPECL
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
Aukštis 0.031" (0.79mm) Funkcija Standby
Dažnio stabilumas (iš viso) - Dažnio stabilumas ±50ppm
Išsamus aprašymas XO (Standard) LVPECL 1MHz ~ 220MHz Programmable Oscillator 3.3V Standby 6-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 84mA
Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) 10µA Bazinis rezonatorius MEMS
Galimas dažnių diapazonas 1MHz ~ 220MHz