SIT9002AC-482N33DO100.00000T
SiTimeSiTime
SIT9002AC-482N33DO100.00000T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SIT9002AC-482N33DO100.00000T
Gamintojas / Gamintojas: SiTime
Prekės aprašymas OSC MEMS 100.0000MHZ HCSL SMD
Duomenų lapai: SIT9002AC-482N33DO100.00000T.pdf
  • Pranešimas
SIT9002AC-482N33DO100.00000T specifikacijos
Dalies numeris SIT9002AC-482N33DO100.00000T Gamintojas SiTime
apibūdinimas OSC MEMS 100.0000MHZ HCSL SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 18238 pcs Duomenų lapas SIT9002AC-482N33DO100.00000T.pdf
Įtampa - tiekimas 3.3V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija SiT9002
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 6-SMD, No Lead Išvestis HCSL
Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.039" (1.00mm)
Funkcija - Dažnio stabilumas ±25ppm
Dažnumas 100MHz Išsamus aprašymas 100MHz XO (Standard) HCSL Oscillator 3.3V 6-SMD, No Lead
Dabartinis - tiekimas (maks.) 80mA Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) 10µA