SIT9002AC-283N25EB100.00000T
SiTimeSiTime
SIT9002AC-283N25EB100.00000T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SIT9002AC-283N25EB100.00000T
Gamintojas / Gamintojas: SiTime
Prekės aprašymas OSC XO 2.5V 100MHZ OE 0.25%
Duomenų lapai: SIT9002AC-283N25EB100.00000T.pdf
  • Pranešimas
SIT9002AC-283N25EB100.00000T specifikacijos
Dalies numeris SIT9002AC-283N25EB100.00000T Gamintojas SiTime
apibūdinimas OSC XO 2.5V 100MHZ OE 0.25% "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 18023 pcs Duomenų lapas SIT9002AC-283N25EB100.00000T.pdf
Įtampa - tiekimas 2.5V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija SiT9002
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 6-SMD, No Lead Išvestis LVDS
Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.039" (1.00mm)
Funkcija Enable/Disable Dažnio stabilumas ±50ppm
Dažnumas 100MHz Išsamus aprašymas 100MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Dabartinis - tiekimas (maks.) 77mA Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) -