SIT9002AC-233N25EX200.00000X
SiTimeSiTime
SIT9002AC-233N25EX200.00000X Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SIT9002AC-233N25EX200.00000X
Gamintojas / Gamintojas: SiTime
Prekės aprašymas OSC XO 200.0000MHZ LVDS SMD
Duomenų lapai: SIT9002AC-233N25EX200.00000X.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
SIT9002AC-233N25EX200.00000X specifikacijos
Dalies numeris SIT9002AC-233N25EX200.00000X Gamintojas SiTime
apibūdinimas OSC XO 200.0000MHZ LVDS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 12200 pcs Duomenų lapas SIT9002AC-233N25EX200.00000X.pdf
Įtampa - tiekimas 2.5V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serija SiT9002
Reitingai - Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė 6-SMD, No Lead Išvestis LVDS
Kiti vardai 1473-30192-6 Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.032" (0.80mm) Funkcija Enable/Disable
Dažnio stabilumas ±50ppm Dažnumas 200MHz
Išsamus aprašymas 200MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 77mA