SIT8924BEF8-25N
SiTimeSiTime
SIT8924BEF8-25N Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SIT8924BEF8-25N
Gamintojas / Gamintojas: SiTime
Prekės aprašymas OSC PROG LVCMOS 2.5V 20PPM SMD
Duomenų lapai: 1.SIT8924BEF8-25N.pdf2.SIT8924BEF8-25N.pdf3.SIT8924BEF8-25N.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
SIT8924BEF8-25N specifikacijos
Dalies numeris SIT8924BEF8-25N Gamintojas SiTime
apibūdinimas OSC PROG LVCMOS 2.5V 20PPM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įtampa - tiekimas 2.5V Įveskite XO (Standard)
Skleisti spektro juostos plotį - Dydis / Matmenys 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Serija SiT8924B Reitingai AEC-Q100
Išvestis LVCMOS, LVTTL Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis 0.039" (1.00mm)
Funkcija - Dažnio stabilumas (iš viso) ±20ppm
Dažnio stabilumas ±20ppm Išsamus aprašymas XO (Standard) LVCMOS, LVTTL 1MHz ~ 110MHz Programmable Oscillator 2.5V 4-SMD, No Lead
Dabartinis - tiekimas (maks.) 4.8mA Bazinis rezonatorius MEMS
Galimas dažnių diapazonas 1MHz ~ 110MHz