SIT8924BEB3-28E
SiTimeSiTime
SIT8924BEB3-28E Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SIT8924BEB3-28E
Gamintojas / Gamintojas: SiTime
Prekės aprašymas OSC PROG LVCMOS 2.8V EN/DS 20PPM
Duomenų lapai: 1.SIT8924BEB3-28E.pdf2.SIT8924BEB3-28E.pdf3.SIT8924BEB3-28E.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
SIT8924BEB3-28E specifikacijos
Dalies numeris SIT8924BEB3-28E Gamintojas SiTime
apibūdinimas OSC PROG LVCMOS 2.8V EN/DS 20PPM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įtampa - tiekimas 2.8V Įveskite XO (Standard)
Skleisti spektro juostos plotį - Dydis / Matmenys 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Serija SiT8924B Reitingai AEC-Q100
Išvestis LVCMOS, LVTTL Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis 0.032" (0.80mm)
Funkcija Enable/Disable Dažnio stabilumas (iš viso) ±20ppm
Dažnio stabilumas ±20ppm Išsamus aprašymas XO (Standard) LVCMOS, LVTTL 1MHz ~ 110MHz Programmable Oscillator 2.8V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Dabartinis - tiekimas (maks.) 4.8mA Bazinis rezonatorius MEMS
Galimas dažnių diapazonas 1MHz ~ 110MHz