SIT8924BAB72-33E-25.000000D
SiTimeSiTime
SIT8924BAB72-33E-25.000000D Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SIT8924BAB72-33E-25.000000D
Gamintojas / Gamintojas: SiTime
Prekės aprašymas OSC XO B DRIVE 3.3V 25MHZ OE
Duomenų lapai: 1.SIT8924BAB72-33E-25.000000D.pdf2.SIT8924BAB72-33E-25.000000D.pdf
  • Pranešimas
SIT8924BAB72-33E-25.000000D specifikacijos
Dalies numeris SIT8924BAB72-33E-25.000000D Gamintojas SiTime
apibūdinimas OSC XO B DRIVE 3.3V 25MHZ OE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) Serija SiT8924B
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 0806 (2016 Metric)
Išvestis LVCMOS, LVTTL Kiti vardai SIT8924BAB72-33E-25.000000DINACTIVE-ND
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.032" (0.80mm) Išsamus aprašymas LVCMOS, LVTTL Oscillator 0806 (2016 Metric)