SIT8924BAB72-33E-18.000000D
SiTimeSiTime
SIT8924BAB72-33E-18.000000D Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SIT8924BAB72-33E-18.000000D
Gamintojas / Gamintojas: SiTime
Prekės aprašymas OSC MEMS 18.0000MHZ LVCMOS SMD
Duomenų lapai: 1.SIT8924BAB72-33E-18.000000D.pdf2.SIT8924BAB72-33E-18.000000D.pdf
  • Pranešimas
SIT8924BAB72-33E-18.000000D specifikacijos
Dalies numeris SIT8924BAB72-33E-18.000000D Gamintojas SiTime
apibūdinimas OSC MEMS 18.0000MHZ LVCMOS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įtampa - tiekimas 3.3V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) Serija SiT8924B
Reitingai AEC-Q100 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead Išvestis LVCMOS, LVTTL
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.032" (0.80mm)
Funkcija Enable/Disable Dažnio stabilumas ±25ppm
Dažnumas 18MHz Išsamus aprašymas 18MHz XO (Standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Dabartinis - tiekimas (maks.) 4.8mA Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) -