SIT8924BAB13-33E-25.000000D
SiTimeSiTime
SIT8924BAB13-33E-25.000000D Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SIT8924BAB13-33E-25.000000D
Gamintojas / Gamintojas: SiTime
Prekės aprašymas OSC MEMS 25.0000MHZ LVCMOS SMD
Duomenų lapai: 1.SIT8924BAB13-33E-25.000000D.pdf2.SIT8924BAB13-33E-25.000000D.pdf
  • Pranešimas
SIT8924BAB13-33E-25.000000D specifikacijos
Dalies numeris SIT8924BAB13-33E-25.000000D Gamintojas SiTime
apibūdinimas OSC MEMS 25.0000MHZ LVCMOS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įtampa - tiekimas 3.3V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Serija SiT8924B
Reitingai AEC-Q100 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead Išvestis LVCMOS, LVTTL
Kiti vardai SIT8924BAB13-33E-25.00000D
SIT8924BAB13-33E-25.00000D-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.032" (0.80mm) Funkcija Enable/Disable
Dažnio stabilumas ±50ppm Dažnumas 25MHz
Išsamus aprašymas 25MHz XO (Standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 4.8mA