SIT8921BMF8-33N
SiTimeSiTime
SIT8921BMF8-33N Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SIT8921BMF8-33N
Gamintojas / Gamintojas: SiTime
Prekės aprašymas OSC MEMS
Duomenų lapai: 1.SIT8921BMF8-33N.pdf2.SIT8921BMF8-33N.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
SIT8921BMF8-33N specifikacijos
Dalies numeris SIT8921BMF8-33N Gamintojas SiTime
apibūdinimas OSC MEMS "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 17149 pcs Duomenų lapas 1.SIT8921BMF8-33N.pdf2.SIT8921BMF8-33N.pdf
Įtampa - tiekimas 2.5 V ~ 3.3 V Įveskite XO (Standard)
Skleisti spektro juostos plotį - Dydis / Matmenys 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Serija SiT8921B Reitingai -
Programuojamas tipas Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes) Pakuotė -
Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead Išvestis LVCMOS
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Aukštis 0.039" (1.00mm) Funkcija Enable/Disable, Standby
Dažnio stabilumas (iš viso) - Dažnio stabilumas ±20ppm
Išsamus aprašymas XO (Standard) LVCMOS 119.342001MHz ~ 137MHz Programmable Oscillator 2.5 V ~ 3.3 V Enable/Disable, Standby 4-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 8mA
Bazinis rezonatorius MEMS Galimas dažnių diapazonas 119.342001MHz ~ 137MHz