SIT8920BMR1-18S
SiTimeSiTime
SIT8920BMR1-18S Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SIT8920BMR1-18S
Gamintojas / Gamintojas: SiTime
Prekės aprašymas OSC MEMES
Duomenų lapai: 1.SIT8920BMR1-18S.pdf2.SIT8920BMR1-18S.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
SIT8920BMR1-18S specifikacijos
Dalies numeris SIT8920BMR1-18S Gamintojas SiTime
apibūdinimas OSC MEMES "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 21834 pcs Duomenų lapas 1.SIT8920BMR1-18S.pdf2.SIT8920BMR1-18S.pdf
Įtampa - tiekimas 1.8V Įveskite XO (Standard)
Skleisti spektro juostos plotį - Dydis / Matmenys 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Serija SiT8920B Reitingai -
Išvestis LVCMOS Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis 0.032" (0.80mm)
Funkcija Standby Dažnio stabilumas (iš viso) -
Dažnio stabilumas ±20ppm Išsamus aprašymas XO (Standard) LVCMOS 1MHz ~ 110MHz Programmable Oscillator 1.8V Standby 4-SMD, No Lead
Dabartinis - tiekimas (maks.) 4.5mA Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) 4µA
Bazinis rezonatorius MEMS Galimas dažnių diapazonas 1MHz ~ 110MHz