SIT8920BMF7-18N
SiTimeSiTime
SIT8920BMF7-18N Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SIT8920BMF7-18N
Gamintojas / Gamintojas: SiTime
Prekės aprašymas OSC MEMES
Duomenų lapai: 1.SIT8920BMF7-18N.pdf2.SIT8920BMF7-18N.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
SIT8920BMF7-18N specifikacijos
Dalies numeris SIT8920BMF7-18N Gamintojas SiTime
apibūdinimas OSC MEMES "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 26206 pcs Duomenų lapas 1.SIT8920BMF7-18N.pdf2.SIT8920BMF7-18N.pdf
Įtampa - tiekimas 1.8V Įveskite XO (Standard)
Skleisti spektro juostos plotį - Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Serija SiT8920B Reitingai -
Išvestis LVCMOS Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis 0.032" (0.80mm)
Funkcija - Dažnio stabilumas (iš viso) -
Dažnio stabilumas ±20ppm Išsamus aprašymas XO (Standard) LVCMOS 1MHz ~ 110MHz Programmable Oscillator 1.8V 4-SMD, No Lead
Dabartinis - tiekimas (maks.) 4.5mA Bazinis rezonatorius MEMS
Galimas dažnių diapazonas 1MHz ~ 110MHz