SIT8920AML31-33N-16.000000Y
SiTimeSiTime
SIT8920AML31-33N-16.000000Y Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SIT8920AML31-33N-16.000000Y
Gamintojas / Gamintojas: SiTime
Prekės aprašymas OSC MEMS 16.0000MHZ LVCMOS SMD
Duomenų lapai: 1.SIT8920AML31-33N-16.000000Y.pdf2.SIT8920AML31-33N-16.000000Y.pdf
  • Pranešimas
SIT8920AML31-33N-16.000000Y specifikacijos
Dalies numeris SIT8920AML31-33N-16.000000Y Gamintojas SiTime
apibūdinimas OSC MEMS 16.0000MHZ LVCMOS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įtampa - tiekimas 3.3V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serija SiT8920
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead Išvestis LVCMOS, LVTTL
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Aukštis - sėdi (maks.) 0.032" (0.80mm) Funkcija -
Dažnio stabilumas ±20ppm Dažnumas 16MHz
Išsamus aprašymas 16MHz XO (Standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 3.3V 4-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 4.5mA