SIT8920AM-82-25E-4.000000T
SiTimeSiTime
SIT8920AM-82-25E-4.000000T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SIT8920AM-82-25E-4.000000T
Gamintojas / Gamintojas: SiTime
Prekės aprašymas OSC MEMS 4.0000MHZ LVCMOS SMD
Duomenų lapai: 1.SIT8920AM-82-25E-4.000000T.pdf2.SIT8920AM-82-25E-4.000000T.pdf
  • Pranešimas
SIT8920AM-82-25E-4.000000T specifikacijos
Dalies numeris SIT8920AM-82-25E-4.000000T Gamintojas SiTime
apibūdinimas OSC MEMS 4.0000MHZ LVCMOS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įtampa - tiekimas 2.5V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.276" Dia x 0.197" L (7.00mm x 5.00mm) Serija SiT8920
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead Išvestis LVCMOS, LVTTL
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Aukštis - sėdi (maks.) 0.039" (1.00mm) Funkcija Enable/Disable
Dažnio stabilumas ±25ppm Dažnumas 4MHz
Išsamus aprašymas 4MHz XO (Standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 2.5V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 4.2mA
Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) 4.1mA Bazinis rezonatorius MEMS