SIT8920AM-23-33S-6.000000D
SiTimeSiTime
SIT8920AM-23-33S-6.000000D Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SIT8920AM-23-33S-6.000000D
Gamintojas / Gamintojas: SiTime
Prekės aprašymas OSC MEMS 6.0000MHZ LVCMOS SMD
Duomenų lapai: 1.SIT8920AM-23-33S-6.000000D.pdf2.SIT8920AM-23-33S-6.000000D.pdf
  • Pranešimas
SIT8920AM-23-33S-6.000000D specifikacijos
Dalies numeris SIT8920AM-23-33S-6.000000D Gamintojas SiTime
apibūdinimas OSC MEMS 6.0000MHZ LVCMOS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įtampa - tiekimas 3.3V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija SiT8920
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead Išvestis LVCMOS, LVTTL
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Aukštis - sėdi (maks.) 0.032" (0.80mm) Funkcija Standby (Power Down)
Dažnio stabilumas ±50ppm Dažnumas 6MHz
Išsamus aprašymas 6MHz XO (Standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 3.3V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 4.5mA